Czech Republic
Jazyky

Samostatná účetní pro slovenský trh

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Společnost RSM CZ rozšiřuje svoji působnost na slovenském trhu. Pro rozšíření týmu hledáme samostatnou účetní se znalostí slovenské legislativy.

Požadovaný profil:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • Min. 3 roky prokazatelných zkušeností v oblasti kompletního zpracování účetnictví
  • Pokročilou znalost slovenských účetních standardů, včetně daňových zákonů
  • Slovenština jako mateřský jazyk
  • Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Výborná znalost práce na PC – MS Office, Internet, Outlook
  • Zkušenost s účetním softwarem
  • Předchozí zkušenost v poradenské společnosti výhodou
  • Samostatnost a motivace vést zodpovědně klientské zakázky
  • Osobnost se schopností dotáhnout věci do konce, vytrvalost a houževnatost
  • Optimistický pohled na svět

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování účetní agendy pro slovenské klienty
  • Komunikace s klienty a ostatními poradci zúčastněnými na projektu
  • Pravidelný reporting, účast na auditu, komunikace s finančními úřady aj.
  • Vedení a supervize dalších projektů dle potřeby, spolupráce s dalšími odbornými odděleními
  • Rozvoj vztahů s klienty, možná účast na aktivitách v oblasti Business Development na slovenském trhu
  • V případě růstu pobočky možnost vedení a rozvoje menšího projektového týmu pro slovenský region

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci pro významnou tuzemskou i zahraniční klientelu
  • Samostatná práce a vedení projektů
  • Příjemné pracovní prostředí v administrativní budově Amazon, Praha 8
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost vedení vlastního týmu v případě růstu pobočky

Zaujala Vás tato pozice?

Udělejte první krok. Zašlete nám Váš životopis, ozveme se.

Kontaktní osoba

Další článek Vám zašleme